Special Guests

piątek, 9 kwietnia 2010

Magnesików cd.

Dziękuję Wam za tak liczny odzew do poprzedniego postu :-) Naprawdę nie sądziłam, że te małe cosie wywołają tak spontaniczny entuzjazm :-D Tym samym dałyście mi pomysł, co jeszcze mogę włożyć do zestawu planowanego od jakiegoś czasu CANDY. Tak, tak - już niedługo, jak tylko wróci do mnie moja maszyna (to nie pomyłka - znów jest w naprawie i chyba będzie wymieniona na inną, bo jest stale wadliwa) zabieram się za szycie ********a, która/który będzie częścią - mam nadzieję - uroczego prezentu dla jednej z Was.

A teraz Niedzielko, specjalnie dla Ciebie, wklejam jeszcze 3 komplety - całkowicie różne :-)

dla lubiących STWORY i POtwory


dla cieszących się nadejściem WIOSNY


Biedroneczki są jako jedyne w różnych wielkościach. Są ustawione na zdjęciu od nawiększej do najmniejszej - skrajna lewa jest prawie 2 x większa (sic!) od skrajnej prawej i widać ją (jak i każdą inną) w całości. Zdjęcie zrobione zostało niestety z perspektywy najmniejszej i efekt różnych wielkości został niemiłosiernie zniwelowany, a biedronki wyglądają, jakby nie mieściły się w kropelkach.

i jeszcze coś dla ROMANTYKÓW,
niepoprawnych i bujających w obłokach nad zielonymi łąkami...Najprostszy zestaw, a prześlicznie się prezentuje na jakiejkolwiek powierzchni.

pozdrawiam weekendowo i do jutra (będzie NARZĘDZIOWO :-)
aga