Special Guests

wtorek, 27 grudnia 2011

Elegancka torba dla jednej z Was - CANDY

Rzadko bywam, ale się dużo szyje - pewnie będzie o tym w następnych postach, które mam nadzieję, pojawią się w ciągu następnych.. tygodni? A teraz zapraszam Was na obiecane CANDY dla moich Obserwatorów. Rozdawajka miała być fajna i mam nadzieję, że będzie. A do wzięcia jest ta torebka:


Nie jest uszyta przeze mnie, ale jest nowiutka, megawygodna, bo po otwarciu zamków mamy dostęp do całej zawartości bez jakichkolwiek utrudnień, śliczna w swej prostocie i niesłychanie urokliwa w połączeniu z eleganckim strojem lub zwykłymi jeansami w parze z butami na niewielkim obcasie.


Jeśli spodobała się Wam, macie na taką ochotę, dodajcie mój blog do obserwowanych, jeśli nimi jeszcze nie jesteście, zostawcie komentarz pod tym postem, zamieście podlinkowany banerek (jeden z dwóch powyższych) do CANDY na pasku bocznym swojego bloga i czekajcie na losowanie, które odbędzie się, gdy liczba obserwatorów przekroczy 599. Wtedy któraś z Was powiększy kolekcję swoich torebek o jeszcze jedną ;-) Osoby z zagranicy mile widziane, jednak w wypadku wygranej będą musiały ponieść koszt nadania.

Zatem zapraszam do zabawy. Osoby, które dołączą do obserwatorów - będzie mi miło, gdy zostaniecie na dłużej, bo szykuje się kolejna rozdawajka, albumowa! Przy następnym candy więcej o sponsorze :-)

pozdrowienia
aga