Special Guests

poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Kipok The Big, czyli Cyklop w wersji usiądź-na-mnie

Chłopaki to chyba zawsze będą kochać potwory i zwierzaki, co mają dużo zębów. Nie wiem, czy pamiętacie pierwszego, małego Kipoka, ale mój Synek tak go pokochał, że razem z nim siada na fotelu, pokazuje mu bajki lecące w telewizji (tu bardzo pilnuje, aby OKO było skierowane w kierunku ekranu), razem z nim ogląda książeczki i gdy kładzie się na dywanie, podkłada sobie pod głowę, choć przyznam, że twarda to poducha..

Kipok Mały przeszedł już trochę: "OOOOOjej..... Kipok zęba nie ma. Wybił sobie. Zrobił bam i nie ma." - tak był skomentowany "ułamany" pierwszy ząb. "OjeJ. Znowu zrobił bam. Teraz nie ma tsi zębów." - a tak strata drugiego ;-) Grunt, że moje kochane dziecię nie przeżywało zbytnio ubytków w uzębieniu. Pomyślałam nawet, że taka zabawka to wspaniała sprawa, aby pokazać dziecku, co się dzieje z pierwszymi ząbkami. I że niekoniecznie musi się wywrócić, aby ząbki wypadły.

Ale zanim pokażę Małego Po-przejściach, to najpierw zaanonsuje jego kolegę Dużego. Duży leży cały czas przy łóżeczku i pełni funkcję "bodygarda". A w szczególnych wypadkach Mama lub Tata są zapraszani na niego, aby usiedli wygodnie i byli blisko przy zasypianiu.Czas spędza się na nim bardzo wygodnie, bo jest wypełniony gąbką grubości 3 cmTrzeba tylko uważać, żeby nie usiąść na oko, bo będzie niewygodnie ;-)A tu już dwa Kipoki w komplecie - sama radośc :-DI tak robiąc to zdjęcie zrobiłam jeszcze to - wyszło, że mam komplet dla chłopca i dla dziewczynki :-)


Na ten różowy mój Synek nawet nie chcę spojrzeć. No, zauważył guziki ;-)
Cieszę się, że jest taki potworniasty!

miłego dnia
aga

6 komentarzy:

 1. Komplet dziewczeński piękny!!!
  Ale ten chłopięcy też niczego sobie jest :)

  Pozdrawiam i mam nadzieję,że spotkanie zaklepane?

  OdpowiedzUsuń
 2. http://4.bp.blogspot.com/_KnTdy3pBNbY/S8Srml4D_MI/AAAAAAAAA94/DF_3q05oM8g/s1600/skanowanie0005.JPG przypadkiem już na 2 blogach znalazłam fragment z Burdy w którym jest m.in. adres Twojego bloga - gratuluję i wcale się nie dziwię że tam się znalazł :)
  Kompleciki super :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, jakie to śliczne ... mniam cukiereczek dla dziewczynki a potwornicki fantastyczny

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz dopiero zauważyłam te poduchy są fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. zakochałam się w komplecie z ptaszorkiem, PIĘKNY jest! ja też taki chcę :)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że zostawiasz po sobie ślad :-)